dinsdag 18 oktober 2005
_______________


Gizmondo met reclame voor helft van de prijs



TV heeft het moeilijk. Minder mensen kijken en het aanbod wordt meer gefragmenteerd. Dus moet je nieuwe trucs verzinnen om voor reclamecontacten.

Pull-marketing of permission-marketing is een van de methoden. Mensen geven bedrijven toestemming hen met commerciele boodschappen te benaderen. Een gebied waar van alles gebeurt. Soms goed, vaak slecht.

Een nieuw initiatief is van Gizmondo. Als herinnering: Gizmondo is een multifunctioneel multimedia apparaatje. Om films af te spelen, foto's te maken, muziek te beluisteren, boodschappen te versturen, voor de navigatie etc.

Nu zijn er twee versies van. Een voor de normale prijs. En een voor de halve prijs. Bij de laatste krijg je dagelijkse eerst een drietal commercial, Smart Adds, op je Gizmondo. En je krijgt een aantal coupons voor diverse producten. Deze worden vanaf de Gizmondo gescand bij de kassa.

[ www.gizmondo.com ]

Link naar artikel  Stuur het artikel door   Door Ingmar de Lange  

_______________


0 opmerking(en)



Een reactie plaatsen


Home